Migrace žab..

Napsal Morávková Květa Dne . Kategorie Aktuality

Včerejší sněžení žáby trochu přibrzdilo, ale už to vypukne i na Liberecku !!! jste-li v autě, zpomalte a sledujte "migrační trasy" resp. "průsečíky s nimi" opatrně a šetrně, chodíte-li pěšky, občas smysluplně přiložte "ruku k záchraně", jde-li o život něčeho, co potkáte - jen pozor na zbytečnou péči o nezraněná mláďata.

Ukliďme svět - Ukliďme Česko - Zapojte se!

Napsal prosenxire -> https://vk.com/doc Dne . Kategorie Aktuality

Přidejte se k nám.. Každý dobrovolník, každá pomocná ruka se nám hodí, kdo máte čas a chuť, přihlašte se jako dobrovolník na naše úklidové akce na webu www.uklidmecesko.cz, nebo jen prostě přijďte, uvítáme rodiny s dětmi, školy, třídy, zaměstnanecké kolektivy, oddíly - liberecké i mimoliberecké, prostě každého, kdo chce udělat něco prospěšného pro naše okolí, město, ve kterém žijeme. Úklidové pytle a rukavice od nás samozřejmě dostanete namístě, tak neváhejte, budeme moc rádi, když se k nám připojíte.

Clean Up the World 21. 3. 2016 - Obnova rybníčků v Ruprechtickém lesoparku

Napsal prosenxire -> https://vk.com/doc Dne . Kategorie Aktuality

Oslavte s námi jaro prací pro přírodu - 21.3.2016 - Ruprechtický cvičák a lesopark
Srdečně zveme na první jarní úklidivou akci a dobrovolníky i na dopoledne - budeme obnovovat původní protržené malé rybníčky pro čolky (ruční technikou) a každá ruka i nástroj se hodí, než se naplno probudí jaro a život na Ruprechtickém cvičáku.

ZO ČSOP Armillaria slaví 20 let od svého vzniku

Napsal prosenxire -> https://vk.com/doc Dne . Kategorie Aktuality

Armillaria vznikla v červenci roku 1996 a v tomto roce tedy slaví svých již 20 let činnosti, aktivit a projektů, z nichž některé realizujeme po celou tuto dlouhou dobu bez ohledu na přízeň či nepřízeň donátorů.

V rámci příprav na toto výročí  jsme pro vás připravili den otevřených dveří  v Ekocentru Armillaria (U Nisy 362/6, Liberec, 2. patro) ve čtvrtek 17. března 2016 od 10 do 16 hodin. Navazuje výroční členská schůze (16 – 17 hod.) a poté neformální setkání současných i bývalých členů, zaměstnanců, dobrovolníků a příznivců ČSOP Armillaria, které proběhne od 17 do ca 19 hodin.

 

Více informací Mgr. Květa Morávková, tel. 602 154 091